Hakkımızda

Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup , kurucumuz Mehmet Korkut alüminyum sektöründe çekirdekten yetişmenin verdiği tecrübe ile firmamızı bu günlere taşımıştır.
Firmamız 15 yılı aşkın süredir sektörde önemli adımlar katetmiş olup kaliteli , zamanında teslim ve uygun fiyatı ilke edinmiştir .
Nasip Alüminyum kendi geliştirdiği (HÜS) Hızlı Üretim Sistemi ile bu önemli niceliklerin hiçbirinden ödün vermeden müşteri deneyimini en üst noktalara çıkarmaktadır. 20 yıllık son derece deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimizin Alüminyum Cephe , Alüminyum Korkuluk , Alüminyum Doğrama , ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretmektedir .
EN UYGUN FİYAT , EN YÜKSEK KALİTEYİ , ve EN İYİ HİZMETİ müşterilerimize sunmaktayız .
Kısa dönemli maddi kazançlar yerine , uzun dönemli müşteri memnuniyeti firmamız için her zaman ön planda gelmiştir .
Müşterilerimizi her zaman uzun dönemli iş ortaklarımız olarak görmüş ve her iki taraf içinde kazan – kazan ilişkisini gözetmişizdir.
Uzman kadromuz , güvenilir ,güler yüzlü , zamanında ,kaliteli imalat anlayışı ile 20 yıldır hizmetinizdeyiz…
Vizyonumuz ….
Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan , ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen , toplumsal sorumluluğun bilincinde , değerlerine sadık , güvenilirliği , uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen bir firma olmaktır.
Misyonumuz ….
Müşterilerimize bütün ürün ve hizmetleri , kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktır.